Dům Normana Lykese Franka Lloyda Wrighta bude vydražen

Každou položku na této stránce vybral ručně editor House Beautiful. U některých položek, které se rozhodnete koupit, můžeme získat provizi.

Amazonka

Frank Lloyd Wright: Životopis

Secrest, Meryleamazon.com

$23.00

NAKUPUJ TEĎ

Frank Lloyd Wright je bezpochyby jedním z nejikoničtějších amerických architektů naší doby, takže šance žít jeden z jeho výtvorů je snem milovníka architektury. Připravte si nabídky: Wright's Dům Normana Lykese ve Phoenixu v Arizoně narazí na aukční blok ještě tento měsíc, takže jeden šťastný kupující dostane do rukou Wrightův poslední bytový design. Aukce bez rezervace a bez minima má začít 16. října.

"Pozdní dům Franka Lloyda Wrighta v tak dokonalém stavu je opravdu poklad," říká Nate Schar, ředitel společnosti Luxury Real Estate for Heritage Auctions. "Uchazeči bude mít příležitost nejen koupit tento neuvěřitelně obyvatelný moderní dům v polovině století, ale také vlastnit finální mistrovské dílo od nejznámějšího amerického architekt."

Amazonka

Dům krásný

Hearst Magazinesamazon.com
$39.92

12,00 $ (70% sleva)

PŘEDPLATIT

Stejně jako celá architektura Wrighta, i tento dům se třemi ložnicemi a třemi koupelnami a 3 095 čtverečními stopami byl navržen tak, aby obejmul své okolí a přitom se kochal neuvěřitelným výhledem na hory kolem. Ukazuje také Wrightovu fascinaci geometrií - celý dům se skládá z protínajících se kruhů. Dům byl dříve uveden na adrese $2,650,000.

"Tato aukce bez rezervací představuje pro fanoušky Franka Lloyda Wrighta obrovskou příležitost vlastnit jeho úplně poslední bytový design," říká Schar. "Dům byl na trhu pouze jednou a jeho správci dbali na to, aby co nejvíce zachovali Wrightovu vizi." Je to velmi zvláštní domov. "

Chcete -li se zaregistrovat k nabídce před samotným prodejem, přejděte na Webové stránky Heritage Auction.

Tento obsah je importován ze serveru {embed-name}. Možná budete moci najít stejný obsah v jiném formátu, nebo můžete najít další informace na jejich webových stránkách.

Sledujte House Beautiful na Instagram.

Tento obsah je vytvořen a udržován třetí stranou a importován na tuto stránku, aby pomohl uživatelům poskytnout jejich e -mailové adresy. Více informací o tomto a podobném obsahu najdete na piano.io.