Tento zámek z 18. století ve Francii míří do aukce

Každou položku na této stránce vybral ručně editor House Beautiful. Za některé položky, které se rozhodnete koupit, můžeme získat provizi.

Pokud jste někdy chtěli žít na zámku na francouzském venkově, nyní máte šanci! Nemovitost v údolí Loiry známá jako Chateau de Falloux míří do aukce, začíná zítra, 15. července Concierge aukce. Není třeba říkat, že jsme velmi v pokušení žít mimo nás Emily v Paříži-inspirované sny koupí tohoto historického sídla!

Byt o rozloze 8600 čtverečních stop se může pochlubit šesti ložnicemi, sedmi plnými koupelnami a dvěma polovičními lázněmi a nachází se na více než 24 akrech svěží krajiny. Nachází se pouhé dvě hodiny od Paříže, tato nemovitost byla dříve uvedena za 3,8 milionu EUR - což je v přepočtu přibližně 4,47 milionu USD - a bude se prodávat bez rezervy zájemci s nejvyšší nabídkou. Aukce proběhne od 15. července do 22. července ConciergeAuctions.com, ve spolupráci s Tony Wells z Francouzských domén.

zámek v údolí Loiry, Francie zamíří do aukce 15. července 2021 prostřednictvím concierge aukcí

Concierge aukce

"Jsem znovu nadšený, že mohu uzavřít partnerství s Concierge Auctions na jedné z nejokázalejších nemovitostí nabízených ve Francii," řekl Wells ve zprávě. "Jsem dobře obeznámen s prací s firmou a očekávám, že naroste velké množství zájmu, jakmile spárujeme naši databázi s jejich globálním dosahem a očekáváme vzrušující aukci."

Tato novogotická stavba byla v roce 2018 kompletně zrekonstruována, včetně předělané fasády, která se nyní pyšní kamenem Loire, novou břidlicovou střechou a vlastní kuchyně s mramorovými povrchy Carrara, vestavěnými spotřebiči, dvěma ledničkami a myčkami, výrobníkem ledu a sporákem a kuchyňskou linkou od La Cornue. Kromě toho má dům parkety Herringbone, velké schodiště, mnoho krbů, dubové obložení a koupelny s vyhřívanou podlahou. Zmínili jsme malebné výhledy do údolí Verzee a anglická zahrada z 19. století na pozemku?

Concierge aukce

„Přestože jsme dali hodně práce na renovaci tohoto bezvadného zámku, cítíme, že nastal ten správný čas uvést tuto nemovitost na trh, což nám umožní přejít k dalším projektům, “uvedli prodejci v a uvolnění. „Těšíme se, až uvidíme, čeho nový majitel s Chateau de Falloux dosáhne.“

Máte zájem o koupi nemovitosti? Podívejte se na seznam aukcí tady. Šťastné nabízení!

Sledujte House Beautiful na Instagram.

Mary Elizabeth AndriotisPřispívající spisovatelMary Elizabeth Andriotis je spisovatelka se sídlem v New Yorku, pokrývající historické domy, zábavu, kulturu a design.

Tento obsah je vytvořen a udržován třetí stranou a importován na tuto stránku, aby uživatelům pomohl poskytnout jejich e -mailové adresy. Více informací o tomto a podobném obsahu najdete na piano.io.