WRJ Design Fill a Jackson Hole Cottage with Aukction Finds

Každou položku na této stránce vybral ručně editor House Beautiful. U některých položek, které se rozhodnete koupit, můžeme získat provizi.

Domov Jackson Hole designérů Rush Jenkins a Klaus Baer je lekcí bystrého kurátorství. Pár, který žije v malebném Wyomingu již deset let a vede WRJ Design přinesli svou nadčasovou estetiku do řady špičkových domů, jak je vidět v jejich knize, Přírodní elegance: Luxusní horské bydlení. Ale pro svůj nejnovější projekt přepracovali svůj vlastní penzion a naplnili jej promyšlenými památkami, starožitnostmi a místním vkusem.

Cue the podzim colours, apple cider and los buling: It is time to pack up and hur to Jackson Hole.

Zatímco Jenkins byl vychován jen 90 mil západně od Jackson Hole v Idaho Falls, Wyoming, Baer vyrostl v horách Severní Georgie. "Kolem roku 2009 jsme byli na procházce poblíž Yellowstonu a podívali jsme se jeden na druhého a řekli: Proč se nestěhujeme na západ?" Baer vzpomíná po letech života v New Yorku. Toužili vnést do svého každodenního života stejnou filmovou scenérii.

wrj design

William Abranowicz

Brzy se zamilovali do útulné kamenné a rekultivované dřevěné chaty, postavené kolem roku 1952 a obklopené desítky let starými smrky. Jejich sousedství, Gill Addition, jedinečná oblast čtyři bloky od centra města, také hraničí National Elk Refuge, 25 000 akrový pozemek pro losy, bizony, labutě, orly, pstruhy a záviděníhodné prohlížení památek.

Jejich dvoupatrový penzion s rozlohou 2 000 čtverečních stop měl spoustu potenciálu, ale představoval „povrchové úpravy typické pro šedesátá léta, které nebyly na úrovni estetiky, v kterou jsme doufali,“ říká Jenkins. Úplným vykucháním a přidáním bílého jazyka s drážkou, dubové podlahy a regenerovaného stodoly dřeva, z domova se stalo útulné útočiště, které působí, jako by bylo přímo z podzimu pohádka.

wrj design

William Abranowicz

Výzdoba je o objetí přírodních prvků a vrstvení historie. V obývacím pokoji, centrálním uzlu domova, je krb s kamenem z nedalekého lomu Idaho, trofejní hlava z roku 1892 ze sbírky německého císaře Kaisera Wilhelma II, stůl se skleněnou deskou, který si manželé zakoupili v Hamptons, a řada uměleckých tisků ze 17. století od plodného italského architekta a umělce Piranesiho (zakoupeno v Christie).

wrj design

William Abranowicz

Toto teplo a evidentní pozornost k detailu pokračuje po zbytek domu. Kuchyně byla také vykuchaná, i když dispozice zůstala nedotčena. Tam šli s bílou skříňkou Shaker, spotřebiči Sub Zero a obloženou lednicí. Malý snídaňový koutek, stejně jako obývací pokoj, je pokladnicí starožitností, jako jsou židle z hovězí kůže, které získali z aukce. Pokud se podíváte pozorně, můžete dokonce spatřit skici od samotného Baera, který dokončil ve škole na Parsons School of Design.

"Bylo zábavné vytvořit tuto malou oázu," říká Jenkins.

Jacksonova díra domů

William Abranowicz

V přední části domu vytvořili dva umělecký výklenek, který poskytuje výhled přímo na dvorek, zatímco ve foyer sedí perleťová a ořechová kredenza. "Miluji tento kousek," říká Jenkins. "Máte tuto malou skříňku, která nezabírá mnoho místa, ale je velmi zajímavá a elegantní."

Jacksonova díra domů

William Abranowicz

V hlavní ložnici jsou závěsy Loro Piana obklopeny luxusem. Je tu jeřábový obraz od místního umělce Kathryn Mapes Turner (což má pro manžele zvláštní význam, protože jeřábi se páří na celý život), plus kniha s prvními spisy Martina Luthera ze 1500.

dům Jacksonova otvoru

William Abranowicz

I když je v tomto domě příliš mnoho ohromujících kousků, než aby bylo možné vybrat si opravdovou výjimečnost, pár zaujal svým designem a dokázal, že smysluplné zpracování vyžaduje čas.

wrj design

William Abranowicz

Sledujte House Beautiful na Instagram.

Tento obsah je vytvořen a udržován třetí stranou a importován na tuto stránku, aby pomohl uživatelům poskytnout jejich e -mailové adresy. Více informací o tomto a podobném obsahu najdete na piano.io.