A Buckingham -palota állása a királynőt szolgálja, és most jelentkezhet

instagram viewer

Ezen az oldalon minden elemet a House Beautiful szerkesztője választott ki. Bizonyos elemekért jutalékot kaphatunk, amelyeket úgy dönt, hogy megvásárolja.

Gondolt már arra, hogy dolgozzon a Királynő? Olyan lenne, mint Martine McCutcheon Igazából szerelem, csak a politika és feltehetően a romantika nélkül. Most itt a lehetőség: A Buckingham -palota konyhai portást vesz fel a királynőnek, azzal a hozzáadott bónusszal, amelyben ténylegesen élhet A Buckingham-palota.

Emlékezik, Meghan Markle, Harry herceg, William herceg és Kate Middleton mind itt laknak Kensington palota (körülbelül két mérföldnyire) - tehát csak a királynővel fog dolgozni, nem az egész királyi családdal. De ez tényleg nem olyan rossz, ugye? Mármint az őrület Királynő. Bizonyára rengeteg tudással kell rendelkeznie, amelyeket kétségkívül megoszthat veled, miközben te főzöl neki egy pohár Earl Greyt. (Egyébként így képzelem el a szerepet.)

Íme, a munkaköri leírás A Buckingham -palota hivatalos honlapja:

Csatlakozni fog egy elkötelezett Kitchen csapathoz, akik együtt dolgoznak az ételek elkészítésén és kiszolgálásán a legmagasabb színvonalon. A konyha és a takarítási területek karbantartásával biztosítani fogja, hogy szakácsaink és asszisztenseink mindent megkapjanak az étkezéshez a nap folyamán. Időnként segít az ételek elkészítésében is.
insta stories

Ez egy teljes munkaidős munka, amely alig 20 000 font sterlinget fizet-évi 26 000 dollárt-, és megjegyzi: "Ez a szerep felajánlja az élőszállás lehetőségét (amelyhez fizetéskorrekció vonatkozik) minden étkezés mellett biztosítani."

És ha a bérleti díjmentes élet lehetősége nem győzi meg a jelentkezést, akkor ez meg fog történni.

A jutalomcsomag 33 nap szabadságot tartalmaz.

Plusz: Nem kell semmilyen tapasztalattal rendelkeznie a professzionális konyhai hordozásban.

Ehhez a szerepkörhöz nem szükséges korábbi tapasztalat, mivel képzést biztosítanak, de érdeklődni fog egy professzionális vendéglátó tevékenység részeként.
A legfontosabb az, hogy természetes csapatjátékos vagy, szívesen részt veszel, kezdeményezel és dolgozol kollégáiddal a zökkenőmentes napi kiszolgálás érdekében.

Ön a szigorú hangzású ágnak dolgozna, amely a "Háztartási Hivatal mestere", és amely minden bizonnyal sláger lesz a bulikon.

Inkább sajnos brit állampolgárnak kell lennie a jelentkezéshez, vagy képesnek kell lennie arra, hogy az Egyesült Királyságban dolgozzon. Ha igen, akkor pontosan itt.

Kövesd House House -t tovább Instagram.

Tól től:Marie Claire USA

Ezt a tartalmat harmadik fél hozza létre és karbantartja, és importálja erre az oldalra, hogy segítsen a felhasználóknak megadni e -mail címüket. Erről és hasonló tartalmakról további információkat talál a piano.io oldalon.