A Madcap Cottage aukciója a Grandmillennial Dreams

Ezen az oldalon minden elemet egy House Beautiful szerkesztője választott ki. Bizonyos elemekért jutalékot kaphatunk, amelyeket úgy dönt, hogy megvásárolja.

Van hetes önszigetelés otthon fáj a dizájn frissítése? Nos, szerencséje van. A mai naptól az elragadóan maximalista dizájn duó mögött Madcap kunyhó, Jason Oliver Nixon és John Loecke személyes gyűjteményük hordáját árverezik el Leland Little. A legjobb rész? Licitálhat online. Várj nem, az igazi legjobb rész? A kért árak mindössze 25 dollártól kezdődnek, ami azt jelenti, hogy jelentős ajánlatokat szerezhet a a Nagymilliom kedvenc design duó.

Termék, bútor, ágy, vas, fa, keményfa, fém,
Ez a Milling Road for Baker ágy Nixon és Loecke vendégszobájából (fent) az aukció része.

Leland Little

Látja, az aukció Nixon és Loecke darabjaiból áll maguk az évek során szerzett aukciókon, ingatlanértékesítésen és bolhapiacon. "John és én szeretünk eredetiből felvenni darabokat" - mondja Nixon. - Rendőrnek tekintjük magunkat. És így a Leland Little -i blokk darabjai között olyan dizájntörténeti gyöngyszemek találhatók, mint a vintage darabok Baker és McGuire, valamint régiségek a CZ Guest társasági és dekorátor Nancy Lancaster otthonából, valamint az eredeti Eden Roc szállodából Miami.

A tételek nagy részét a Madcap duó restaurálta, és néhányuknak adott egy adag minta-boldog stílust. "Megszerezzük ezeket a dolgokat, megerősítjük őket, szeretetet adunk nekik, majd látni akarjuk, hogy új kezekre kerülnek" - magyarázza Nixon.

Függöny, bútor, szoba, belsőépítészet, nappali, szék, ablakkezelés, kanapé, textil, otthon,
A duó szoláriumából származó fonott bútorok szintén az értékesítés részét képezik.

John Bessler

Mint minden követője Instagram tudni fogja, Loecke és Nixon a végső emelkedett barkácsolók. "Hétvégén a mi projektünk a 18., 19., 20. századi cuccok csiszolása"-nevet Nixon. A Madcap Cottage rajongói különösen izgatottak lesznek, amikor tudják, hogy az eladásra kínált darabok nem csak néhányból kerülnek ki raktár - Loecke és Nixon évek óta velük élnek maximalista fantasy otthonukban, amelyet szeretettel a Ház Tébolyda.

"Nem csak azért vásárolunk dolgokat, hogy több legyen" - mondja Loecke. „Ezeket mind nagyon szerettük, és otthonunkban voltunk - jóban vagy rosszban. Nagyszerű emlékekkel és történelemmel érkeznek. "Ráadásul kiemeli, hogy a kiváló minőség évtizedes (vagy akár évszázados) használat által bizonyított.

Ez azonban nem jelenti azt, hogy tökéletesek - és jó okkal. "Senki sem akar tökéletes belső teret" - mondja Nixon. "És tény, hogy otthonunkban olyan sok darab található, amelyek nagyszerű tervezőktől származnak, de nem tökéletesek, és valójában velük élünk. Ha vannak rajta karcolások és nyomok, ez teszi különlegessé. "

Ezt a tartalmat az Instagramból importálják. Előfordulhat, hogy ugyanazt a tartalmat más formátumban is megtalálhatja, vagy további információkat találhat a webhelyükön.

Megtekintés Instagramon

Ez lehet az is, ami áldottan megfizethetőbbé teszi: "Azt hiszem, ha az aukciók megijesztenek, ez nagyszerű lehetőség, hogy bemenjen, és talál valamit, amiben ezek a nagyszerű részletek megtalálhatók, de nem 10 000 dollár. " - mondta Nixon mondja. Tetszik a hangja.

Az érdeklődő vásárlók megtehetik keresse fel Leland Little weboldalát a mai naptól kezdve tegyen maximális ajánlatot a tételekre - vagy licitáljon élőben a március 26 -i aukción.

Kövesd House House -t tovább Instagram.

Hadley KellerDigitális igazgatóHadley Keller író és szerkesztő New Yorkban, a tervezés, a belső terek és a kultúra terén.

Ezt a tartalmat harmadik fél hozza létre és karbantartja, és importálja erre az oldalra, hogy segítsen a felhasználóknak megadni e -mail címüket. Erről és hasonló tartalmakról további információkat talál a piano.io oldalon.