A Ritz Paris 10000 darabot árver el történelmi bútoraiból és művészetéből
Ezen az oldalon minden elemet a House Beautiful szerkesztője választott ki. Bizonyos elemekért jutalékot kaphatunk, amelyeket úgy dönt, hogy megvásárolja.
Pompás drágaköveket vihet haza, amelyeket Ernest Hemingway, Coco Chanel és Audrey Hepburn használt.
Számtalan csillag, királyi család és ragyogó elme felhívták a The Ritz Paris otthonát, és bár a legtöbbünk nem engedheti meg magának, hogy ilyen előkelő ásatásokban éljen, hamarosan vásárolhat része az ikonikus szálloda dekorációjának.
A szálloda aukciós házat kapott Artcurial eladni 10.000 olyan bútorzatot és „objets d’art” -t, amelyek már nem felelnek meg a dekorációjának, miután a közelmúltban 400 millió dolláros felújítás után Thierry Despont belsőépítész felügyelt.
Az Artcurial jóvoltából
A darabok április 12-16-ig lesznek kiállításon Párizsban, majd április 17-21-ig.
Az aukció legfontosabb elemei közé tartozik egy aranyozott ágy, amelyen Audrey Hepburn heverészett Délutáni szerelem, szalonkanapék Marcel Proust francia író visszavonulásairól a szállodában, és bárszékek Ernest Hemingway uralkodása óta a ma róla elnevezett szálloda bárjában.
Artcurial
Alapján A csillagok szállodái, Hemingway elismerést tulajdonított annak, hogy „felszabadította” a bárot és a fent említett székletet a náciktól Világháború, majd (talán hihetőbb módon) összefutott egy 51 martini lapon az Ellenállás legénységével harcosok. Hemingway sok más éjszakát töltött abban a bárban, a haverjaival, köztük F. Scott és Zelda Fitzgerald.
A The Ritz Paris jóvoltából
További híres vendégek közé tartozik Coco Chanel, aki 1937-től haláláig egy második emeleti lakosztályban lakott 1971, és Diana, walesi hercegnő, aki utolsó életeit a szállodában töltötte tragikus halála előtt 1997.
Az aukció csillárokat, vintage ágyneműket, fürdőköpenyt, szőnyegeket, szobrokat, művészetet és még sok mást is tartalmaz a francia luxus és az ókor ikonjai a Ritz -től.
Az Artcurial jóvoltából
Ne aggódjon amiatt, hogy a szálloda elveszíti történelmi varázsát ezeknek a régiségeknek az értékesítésével. A korábbi klasszikus bútorok és korabeli festmények mintegy 80 százalékát őrizték és restaurálták, a sajtóközlemény az aukciós háztól.
Tól től:ELLE dekoráció amerikai
Ezt a tartalmat harmadik fél hozza létre és karbantartja, és importálja erre az oldalra, hogy segítsen a felhasználóknak megadni e -mail címüket. Erről és hasonló tartalmakról további információkat talál a piano.io oldalon.