De landgoedveiling van Anthony Bourdain bereikt recordprijzen

UPDATE, nov. 5, 2019: De resultaten van Bourdains landgoedveiling zijn binnen, en volgens Lark Mason Associates en iGaveauctions.com haalden alle 202 items prijzen ver boven hun oorspronkelijke schattingen - wat neerkwam op meer dan $ 1.846.575 in totaal. Zoals verwacht was het duurste item in de partij Bourdain's op maat gemaakte Bob Kramer-koksmes, dat maar liefst $ 231.250 werd verkocht, terwijl een gepersonaliseerd bomberjack van de Amerikaanse marine $ 171.150 kostte. Andere items met een groot ticket waren een chromen eendpers die werd gebruikt in een aflevering van de tussenstop ($ 35.000), een vintage Deens bureau van Peter Lovig Nielsen ($ 30.000) en een script voor een aflevering van The Simpsons waarin Bourdain verscheen ($ 18.750).

okt. 15, 2019: Een jaar later Anthony Bourdain's death, de beroemde tv-persoonlijkheid, Netflix-ster en het landgoed van de beroemde chef-kok is officieel beschikbaar voor de veiling. Een deel van de opbrengst (40%) van de

veiling zal ten goede komen aan de Anthony Bourdain Legacy Scholarship aan het Culinary Institute of America, terwijl de rest zijn vervreemde vrouw en jonge dochter zal ondersteunen.

Het landgoed (niet bewoonbaar) iGavel-veilingen) heeft bijna 200 kavels die Anthony Bourdain zelf gedurende zijn leven persoonlijk heeft verworven, waaronder enkele van de Onderdelen onbekend star's meest gewaardeerde bezittingen, zoals kunstwerken, boeken, meubels, decoratieve meubels, messen, horloges, kleding en meer. Door zijn uitgebreide reizen bleef Bourdains verzameling bezittingen vrij klein. "Alles wat in de thuiscollectie terechtkwam, was iets dat een echte, persoonlijke betekenis voor hem had, dus als ik rondkijk in deze kamer, zie ik echt zoveel van hem. Ik zie de dingen waar hij van hield', vertelde zijn assistent Laurie Woolever CBS.

Sommige voormalige meubels van Bourdain vormen enkele van de duurste items in het stel, waaronder een 20e eeuws Peter Lovig Nielsen teakhouten flip-top bureau met een huidig ​​hoog bod van $ 4.600 en a Sole Makers Archiefkast, die momenteel op $ 1.700 staat.

Momenteel is het duurste item op de veilinglijst een mes dat in 2016 voor Bourdain is gemaakt door Bob Kramer - misschien wel een van de beroemdste messenmakers in de VS. Kramer's messen zijn niet te koop in winkels - ze zijn enkel en alleen op maat gemaakt, waardoor dit stuk van de veiling extra speciaal is voor fans van Bourdain.

De veiling is live tot 30 oktober met iGavel Auctions.

Deze inhoud is geïmporteerd uit {embed-name}. Mogelijk kunt u dezelfde inhoud in een ander formaat vinden, of u kunt meer informatie vinden op hun website.

Volg Huis Mooi op Instagram.