Madcap Cottage's veiling is waar Grandmillennial Dreams van gemaakt zijn

Is week van zelfisolatie thuis en snak je naar een opfrisbeurt van het ontwerp? Nou, je hebt geluk. Vanaf vandaag staat het heerlijk maximalistische designduo achter Madcap huisje, Jason Oliver Nixon en John Loecke veilen een horde van hun persoonlijke collectie via Leland Klein. Het beste gedeelte? U kunt online bieden. Wacht nee, het echte beste deel? Vraagprijzen beginnen bij slechts $ 25, wat betekent dat u grote deals kunt scoren op historisch belangrijke designstukken die zijn doorgelicht door een Grandmillennial favoriete designduo.

Product, Meubilair, Bed, Ijzer, Hout, Hardhout, Metaal,
Dit Milling Road for Baker bed uit de logeerkamer van Nixon en Loecke (boven), maakt deel uit van de veiling.

Leland Little

Zie je, de veiling bestaat uit stukken die Nixon en Loecke zich door de jaren heen verworven op veilingen, landgoedverkopen en rommelmarkten. "John en ik houden ervan om stukken met herkomst op te rapen", zegt Nixon. "We zien onszelf als rentmeesters." En dus, tussen de stukken op het blok bij Leland Little zijn zulke juweeltjes uit de designgeschiedenis als vintage stukken van Baker en McGuire, evenals antiek uit de huizen van socialite CZ Guest en decorateur Nancy Lancaster en het originele Eden Roc hotel in Miami.

Veel van de items zijn gerestaureerd door het Madcap-duo en sommige hebben een dosis van hun patroon-gelukkige stijl gekregen. "We verwerven deze dingen, we versterken ze, geven ze wat liefde, en dan willen we dat ze in nieuwe handen komen", legt Nixon uit.

Gordijn, Meubilair, Kamer, Interieur, Woonkamer, Stoel, Raambekleding, Bank, Textiel, Huis,
Ook rieten meubels uit de serre van het duo maken deel uit van de verkoop.

John Bessler

Zoals alle volgers van hun Instagram zal weten, Loecke en Nixon zijn de ultieme verheven doe-het-zelvers. "In de weekenden polijsten we spullen uit de 18e, 19e, 20e eeuw", lacht Nixon. Fans van Madcap Cottage zullen vooral enthousiast zijn om te weten dat de stukken die te koop zijn niet zomaar uit sommigen komen pakhuis - Loecke en Nixon wonen al jaren bij hen in hun maximalistische fantasiehuis, liefdevol het Huis van Bedlam.

"We kopen niet alleen dingen om meer te hebben", zegt Loecke. "Dit zijn allemaal dingen waar we echt van hielden en die we thuis hadden - ten goede of ten kwade. Ze komen met geweldige herinneringen en geschiedenis." Bovendien wijst hij op de hoge kwaliteit die is bewezen door tientallen jaren (of zelfs eeuwen) van gebruik.

Dat wil echter niet zeggen dat ze perfect zijn - en met een goede reden. "Niemand wil perfecte interieurs", zegt Nixon. "En het feit is dat we zoveel stukken in huis hebben die afkomstig zijn van geweldige ontwerpers, maar ze zijn niet perfect, en we leven er echt mee. Als het krassen en vlekken heeft, is dat wat het speciaal maakt."

Deze inhoud wordt geïmporteerd van Instagram. Mogelijk kunt u dezelfde inhoud in een ander formaat vinden, of u kunt meer informatie vinden op hun website.

Bekijk op Instagram

Dat is misschien ook wat het gezegend betaalbaarder maakt: "Ik denk dat als veilingen je bang maken, dit een geweldige" kans om naar binnen te gaan en iets te vinden dat deze geweldige details heeft, maar niet, je weet wel, $ 10.000,' Nixon zegt. Daar houden we van.

Geïnteresseerde kopers kunnen bezoek de website van Leland Little begin vandaag en plaats een maximumbod op items - of bied live op de veiling op 26 maart.

Volg Huis Mooi op Instagram.

Hadley KellerDigitale regisseurHadley Keller is een schrijver en redacteur gevestigd in New York, die zich bezighoudt met design, interieurs en cultuur.