De stacaravan van Elvis Presley wordt geveild
Elk item op deze pagina is met de hand geplukt door een redacteur van House Beautiful. We kunnen commissie verdienen op sommige van de items die u koopt.
Op zaterdag 25 augustus GWS-veilingen organiseerde een "Legends: iconische film- en muziekmemorabilia-veiling" in Los Angeles, Californië. De gebeurtenis meer dan 150 andere legendarische items geveild uit alle domeinen van de industrie, inclusief de huwelijksuitnodiging van Whitney Houston en Bobby Brown en een kristallen handschoen gedragen door Michael Jackson op het podium. Sommigen gingen er helemaal voor en boden op Elvis en Priscilla Presley's Delta Stacaravan, een waar stukje rock-'n-rollgeschiedenis, dat uiteindelijk voor $ 67.650 aan Max Wiggins uit Texas werd verkocht.
Elvis, gekocht in 1967, parkeerde het op zijn 163 hectare grote landgoed in de buurt van Graceland, Tennessee, bekend als "Circle G Ranch". Volgens een persbericht van GWS Auctions is het huis onlangs gerestaureerd, maar het ontwerp zelf blijft in de originele staat - het wordt zelfs geleverd met de originele papieren, "inclusief een notariële verkoopakte... die door Elvis zelf is ondertekend." Jij
hebben binnen zien:1Ik denk dat witte werkbladen toen ook trendy waren.
Met dank aan GWS Auctions, Inc.
Ik weet niet hoe het met jullie zit, maar ik verwachtte wat verouderde tegels in de keuken. Deze houten vloeren zijn echter indrukwekkend.
2Kijk eens naar die houten lambrisering.
Ach, wat een teken des tijds.
3Het huis had twee slaapkamers.
Wacht even: stel je voor dat je in deze kamer staat, wetende dat Elvis daar op een gegeven moment heeft gewoond.
4De gouden wastafel en rode muren lijken rechtstreeks uit een rock-'n-roll-film te komen.
Over glamour gesproken.
5Zelfs het bad is versierd met goud.
Had je nog iets anders verwacht van de King of Rock 'n Roll?