Bassett McNab organiseert virtuele veiling met kunst van topontwerpers

Kunst kopen is op zich al spannend. Maar wanneer het is gekoppeld aan een liefdadigheidsinspanning? Je kunt die combo niet verslaan. En nu, textielbedrijf Bassett McNab organiseert zijn eerste kunstwerkenveiling ter ondersteuning van de Kinderziekenhuis van Philadelphia. Het virtuele evenement van een week omvat zes ingelijste raamweergaven die zijn bedacht door topinterieurontwerpers.

Voor de liefdadigheidsveiling "Windows for a Cause" van Bassett McNab werden zes ontwerpers uitgedaagd om "venstervignetten te ontwerpen waarin stoffen uit de debuutcollectie van Bassett McNab, die de terugkeer van de 20-jarige onderbreking van het merk markeert”, aldus een pers uitgave. Die ontwerpen werden vervolgens omgezet in illustraties door kunstenaar Diane Carnevale. Elke ontwerper werkte met Custom Picture Frames om de stukken een indrukwekkende finishing touch te geven.

De deelnemende ontwerpers zijn onder andere: Daniëlle Rollins,Vreugde Moyler, Kevin Isbel, Kevin Walsh, Lindsey Coral Harper, en Jared Hughes. Hun op vensters gebaseerde scènes variëren van kustlandschappen tot verbluffende Parijse omgevingen. Elk stuk bevat ten minste één van de stoffen van Bassett McNab, die vaak traditionele bloemen bevatten, chinoiserie, en klassieke toiles. De startbiedingen zijn $ 100 voor elk stuk, en iedereen kan biedingen plaatsen via de veilingwebsite vanaf nu tot 23 april. Laat de biedingsstrijd voor prachtige muurkunst die een goed doel ondersteunt beginnen!

Oh en als je meer wilt weten over kunst, bijvoorbeeld of je een kunstadviseur moet inhuren of hoe je kunst op de juiste manier in opdracht geeft,we hebben je gedekt.

Danielle Rollins

Danielle Rollins

BIED NU
Joy Moyler

Joy Moyler

BIED NU
Kevin Isbell

Kevin Isbell

BIED NU
Kevin Walsh

Kevin Walsh

BIED NU
Lindsey Coral Harper

Lindsey Coral Harper

BIED NU
Jared Hughes

Jared Hughes

BIED NU

Geweldige deals scoren op woondecoratie? Blijf bij ons—we geven je al onze geheimen.

Volg Huis Mooi op Instagram.

Kelly AllenKelly Allen is een schrijver gevestigd in New York en de redactieassistent bij House Beautiful, waar ze verslag doet van design, cultuur, winkelen en reizen.