Dit 18e-eeuwse kasteel in Frankrijk wordt geveild

Elk item op deze pagina is met de hand geplukt door een redacteur van House Beautiful. We kunnen commissie verdienen op sommige van de items die u koopt.

Als je altijd al in een kasteel op het Franse platteland hebt willen wonen, dan is dit je kans! Een landgoed in de Loire-vallei dat bekend staat als Chateau de Falloux wordt geveild, vanaf morgen, 15 juli, tot en met Conciërgeveilingen. Onnodig te zeggen, we zijn heel in de verleiding komen om onze Emily in Parijs-geïnspireerde dromen door deze historische woning te kopen!

De woning van 8600 vierkante meter beschikt over zes slaapkamers, zeven volledige badkamers en twee halve badkamers en bevindt zich op meer dan 24 hectare weelderig landschap. Dit pand, gelegen op slechts twee uur van Parijs, stond eerder op de lijst voor € 3,8 miljoen - wat zich vertaalt naar ongeveer $ 4,47 miljoen - en het zal zonder reserve worden verkocht aan de hoogste bieder. De veiling vindt plaats van 15 juli tot 22 juli op ConciergeAuctions.com, in samenwerking met Tony Wells van Franse Domaines.

een kasteel in de Loire-vallei, Frankrijk wordt op 15 juli 2021 geveild via conciërgeveilingen

Conciërgeveilingen

"Ik ben opnieuw verheugd om samen te werken met Concierge Auctions voor een van de meest spectaculaire eigendommen die in Frankrijk worden aangeboden", zei Wells in een release. "Ik ben goed thuis in het werken met het bedrijf en ik verwacht veel belangstelling te krijgen zodra we onze database koppelen aan hun wereldwijde bereik en anticiperen op een spannende veiling."

Deze neogotische structuur werd in 2018 volledig gerenoveerd, inclusief een vernieuwde gevel die nu is voorzien van Loire-steen, nieuwe leien daken en een aangepaste keuken met Carrara-marmeren oppervlakken, inbouwapparatuur, twee koelkasten en vaatwassers, een ijsblokjesmachine en een fornuis en keukenfornuis van La Cornu. Daarnaast is de woning voorzien van visgraat parketvloeren, een grote trap, talrijke open haarden, eiken lambrisering en badkamers met vloerverwarming. Hadden we het mooie uitzicht op de Verzee-vallei al genoemd? en de 19e-eeuwse Engelse tuin op het terrein?

Conciërgeveilingen

"Hoewel we veel werk hebben gestoken in het renoveren van dit onberispelijke kasteel, vinden we dat de tijd rijp is om dit onroerend goed op de markt te brengen, zodat we door kunnen gaan naar andere projecten", zeiden de verkopers in een uitgave. "We zijn benieuwd wat de nieuwe eigenaar gaat bereiken met Chateau de Falloux."

Interesse om het pand te kopen? Bekijk de veilinglijst hier. Veel plezier met bieden!

Volg Huis Mooi op Instagram.

Maria Elizabeth AndriotisBijdragende schrijverMary Elizabeth Andriotis is een schrijver gevestigd in New York en schrijft over historische huizen, entertainment, cultuur en design.