Downton Abbey Christies-veiling

Een nieuwe online veiling geeft fans de kans om te zien hoe het is om te leven als hun favoriete tv-personages.

Sociale groep, Formele kleding, Vintage kleding, Middeleeuwse architectuur, Ceremonie, Paleis, Tuxedo, Mantel, Jurk, College,

PBS

Foto: PBS

Voor fans van Downton Abbey die reikhalzend uitkijken naar de terugkeer van de show in januari 2015, je kunt je fix krijgen en leven als de familie Crawley als je veel extra kleingeld over hebt. Veilingshuis Christie's organiseert van nu tot 14 augustus een online liefdadigheidsveiling die ten goede zal komen aan Heroes at Highclere, dat tal van liefdadigheidsinstellingen van de Britse strijdkrachten steunt op de 100ste verjaardag van het begin van WOI. De veiling zal 12 unieke ervaringen bevatten in Highclere Castle, de "echte" Downton Abbey - het Engelse landgoed waar de show wordt gefilmd.

Een van de ervaringen is een overnachting in het kasteel waar je toegang hebt tot drie kamers (waarvan er twee dienst doen als Lady Edith's en Lady Cora's kamers op de show), plus je kunt dineren met de graaf en gravin van Carnarvon, die eigenaar is van de landgoed. En als je een fan bent van de talloze scènes met etentjes in de show, dan biedt een ander aanbod je de kans om je eigen etentje te houden in Highclere Castle voor jou en zeven van je beste vrienden. De huidige biedingen voor deze twee ervaringen zijn respectievelijk rond de $ 16.880 en $ 8.440.

Vertel ons: Zou u op deze veiling bieden als u veel extra geld zou hebben?

Bekijk meer:
10 prachtige historische huizen te koop onder $ 100K
Hoe Windows het ontwerp van dit kleine appartement in Manhattan veranderde
Wat uw huis gemeen heeft met het beroemdste herenhuis van New York

Sarah YangWebeditorIk ben een webredacteur bij ELLEDECOR.com, Housebeautiful.com en Veranda.com.