Katy Perry trad op tijdens veiling Napa Valley, waar bieders meer dan $ 300.000 betaalden voor rondleidingen door het huis

Afgelopen zaterdagmiddag verzamelden 900 gasten zich op een uitgestrekt grasveld in Napa's Meadowood Resort terwijl Katy Perry onder meer 'Last Friday Night', 'Roar' en "Vuurwerk." Toen de menigte eenmaal voldoende opgewonden was, bracht de 39e jaarlijkse veiling Napa Valley bijna $ 12 miljoen op ter ondersteuning van de gezondheid en het onderwijs van kinderen in Napa Vallei. Het legde ook de lat voor hoeveel iemand zou kunnen betalen om niet één, maar twee historische Franse huizen van internationale modeontwerpers te bezoeken.

Georganiseerd door de Napa Valley Vintners (NVV) vereniging - die haar 75 vierte jubileum - het evenement bood 30 live veilingkavels aan, inclusief rondleidingen door een aantal prachtige huizen.

Huis, eigendom, landgoed, huis, gebouw, herenhuis, herenhuis, statig huis, onroerend goed, lente,
Het huis van de familie Louis Vuitton in Asnières.

Courtesy-veiling Napa

Voor Lot 26 boden Ann Colgin en Joe Wender van Colgin Cellars een meerdelige Parijse ervaring voor twee gasten, die voor een bescheiden $ 330.000 gingen (bescheiden in vergelijking met het bod van $ 530.000 voor een reis door Italië, dat is). De reisroute omvat een lunch in het huis van de familie Louis Vuitton in Asnières, evenals een bezoek aan de nabijgelegen werkplaats. Het huis, ontworpen door Vuittons zoon Georges en gebouwd en ingericht in de Art Nouveau-stijl, was het huis van de familie van 1880 tot de jaren zeventig. Het heeft nog steeds veel van de originele meubels en kunstwerken, originele glas-in-loodramen uit het begin van de 20e eeuw van Paul-Louis Janin, en minutieus vervaardigd stucwerk langs de muren en plafonds - en staat alleen open voor heel speciale gasten.

Kamer, Woonkamer, Interieur ontwerp, Eigendom, Huis, Venster, Meubilair, Gebouw, Huis, Onroerend goed,
Glas-in-loodramen in het huis van Asnières.

Veiling Napa

Op een aparte dag vliegt een privéhelikopter de gasten naar Les Rhumbs, de 19e-eeuws familiehuis van Christian Dior in Granville, Normandië (te zien op de bovenste foto). Het Belle Epoque herenhuis, met zijn tuin in Engelse stijl, is nu een museum gewijd aan de ontwerper. Diors ouders kochten het pand in 1905 en gebruikten het voornamelijk voor vakanties en weekenden. Zijn moeder, Madeleine, ontwierp de tuinen die vandaag de dag de geuren van de parfums van Dior vieren. Het huis werd verkocht in 1932 nadat zijn moeder stierf, en na de financiële ineenstorting van de vroege jaren 1930, en is nu eigendom van de stad Granville.

Kamer, Meubilair, Woonkamer, Eigendom, Interieurontwerp, Huis, Tafel, Huis, Gebouw, Antiek,
De woonkamer van Asnières.

Veiling Napa

Terug in Parijs zullen de hoge bieders een bezoek brengen aan de privé-archieven van Dior op Avenue Montaigne, La Fondation Louis Vuitton - het door Frank Gehry ontworpen museum - en geniet van een privédiner in het exclusieve LVMH Appartement. Andere voordelen zijn onder meer drie overnachtingen in het nieuwe Cheval Blanc Palace Hotel - dat in het voorjaar van 2020 wordt geopend, een diner bij Colgin en Wender's favoriet restaurant met wijnen uit hun persoonlijke bibliotheek, een diner voor 8 personen in hun privéwoning in Napa, een op maat gemaakte door Berluti ontworpen wijntas en zes flessen felbegeerde Colgin-wijn.

Sinds 1981 heeft Veiling Napa Valley meer dan $ 185 miljoen opgehaald ter ondersteuning van de lokale gemeenschap en organisaties zoals OLE Health, Aldea Children & Family Services en Rianda House Senior Activity Centrum.

Volg Huis Mooi op Instagram.